SMBJ64AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMBJ64AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447667
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 103V 1uA 5.8A 600W 64V 71.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS