SMBJ64CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMBJ64CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2446201
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 114V 5.3A 600W 64V 71.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS