SMBJ54CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMBJ54CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C3698643
Package
SMBJ(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 54V 6.9A 600W 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMBJ(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS