SMBJ58CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMBJ58CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2446211
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 58V 6.4A 600W 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS