MSMBJ24CAE3/TR
MFR.Part #
MSMBJ24CAE3/TR
JLCPCB Part #
C3702758
Package
SMBJ(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 15.4A 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMBJ(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS