M15KP260A/TR
MFR.Part #
M15KP260A/TR
JLCPCB Part #
C5666368
Description
-65℃~+150℃ 10uA 15kW@10/1000us 260V 289V 36A@10/1000us 419V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS