SMAJ48AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ48AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2445128
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 48V 500W 53.3V 6.5A 77.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS