PIC18F23K22-I/SO
MFR.Part #
PIC18F23K22-I/SO
JLCPCB Part #
C220618
Package
SOIC-28-300mil
Description
-40℃~+85℃ 10bit 2.3V~5.5V 24 256Byte 512Byte 64MHz 8 Bit 8KB Built-in FLASH PIC SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS