SMAJ120AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ120AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2445181
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 120V 133V 193V 1uA 2.6A 500W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS