PIC16C62BT-20/SO
MFR.Part #
PIC16C62BT-20/SO
JLCPCB Part #
C629495
Package
SOIC-28-300mil
Description
0℃~+70℃ 128Byte 20MHz 22 3.5KB 4V~5.5V 8 Bit External OTP PIC SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS