PIC18F27Q10-E/SS
MFR.Part #
PIC18F27Q10-E/SS
JLCPCB Part #
C641877
Package
SSOP-28-208mil
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 10bit 128KB 1KB 25 3.53KB 5bit 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS