PIC17C752-16I/PT
MFR.Part #
PIC17C752-16I/PT
JLCPCB Part #
C634458
Package
TQFP-64(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 16KB 16MHz 4.5V~5.5V 454Byte 50 8 Bit External OTP PIC TQFP-64(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS