PIC16LF721T-I/ML
MFR.Part #
PIC16LF721T-I/ML
JLCPCB Part #
C624331
Package
QFN-20-EP(4x4)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 16MHz 17 256Byte 7KB 8 Bit 8bit Built-in FLASH PIC QFN-20-EP(4x4) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS