ATTINY13V-10MU
MFR.Part #
ATTINY13V-10MU
JLCPCB Part #
C1340070
Package
QFN-20-EP(4x4)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 10MHz 10bit 1KB 6 64Byte 64Byte 8 Bit AVR Built-in FLASH QFN-20-EP(4x4) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS