MXPLAD7.5KP26CAE3
MFR.Part #
MXPLAD7.5KP26CAE3
JLCPCB Part #
C2629593
Description
26V 28.9V 42.1V TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS