PIC16C712T-20I/SS
MFR.Part #
PIC16C712T-20I/SS
JLCPCB Part #
C629504
Package
SSOP-20-208mil
Description
-40℃~+85℃ 1.75KB 13 20MHz 4V~5.5V 8 Bit External OTP PIC SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS