PIC16C711-20/SS
MFR.Part #
PIC16C711-20/SS
JLCPCB Part #
C639152
Package
SSOP-20-208mil
Description
0℃~+70℃ 1.75KB 13 20MHz 4V~6V 68Byte 8 Bit 8bit External OTP PIC SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS