PIC16C62A-20/SS
MFR.Part #
PIC16C62A-20/SS
JLCPCB Part #
C641666
Package
SSOP-28-208mil
Description
0℃~+70℃ 20MHz 22 3.5KB 4V~6V 8 Bit External OTP PIC SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS