PIC16C54A-10I/SO
MFR.Part #
PIC16C54A-10I/SO
JLCPCB Part #
C642519
Package
SOIC-18-300mil
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 12 25Byte 4.5V~5.5V 768Byte 8 Bit External OTP PIC SOIC-18-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS