PIC16C621A-40/SO
MFR.Part #
PIC16C621A-40/SO
JLCPCB Part #
C642591
Package
SOIC-18-300mil
Description
0℃~+70℃ 1.75KB 13 2.5V~5.5V 40MHz 8 Bit 96Byte External OTP PIC SOIC-18-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS