PIC16C621A-20I/P
MFR.Part #
PIC16C621A-20I/P
JLCPCB Part #
C184411
Package
PDIP-18
Description
-40℃~+85℃ 1.75KB 13 2.5V~5.5V 20MHz 8 Bit 96Byte External OTP PIC PDIP-18 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS