PIC16C622A-20I/P
MFR.Part #
PIC16C622A-20I/P
JLCPCB Part #
C646860
Package
PDIP-18
Description
-40℃~+85℃ 13 2.5V~5.5V 20MHz 3.5KB 8 Bit External OTP PIC PDIP-18 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS