MAPLAD18KP15A
MFR.Part #
MAPLAD18KP15A
JLCPCB Part #
C2631366
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15V 16.7V 18kW 24.4V 738A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)