MXSMLJ7.5CA/TR
MFR.Part #
MXSMLJ7.5CA/TR
JLCPCB Part #
C3703569
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
100uA 12.9V 232.6A 3kW 7.5V 8.33V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS