MSMLJ22AE3/TR
MFR.Part #
MSMLJ22AE3/TR
JLCPCB Part #
C3704327
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
22V 24.4V 35.5V 3kW 84.4A TVS SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS