MASMLJ7.5CA/TR
MFR.Part #
MASMLJ7.5CA/TR
JLCPCB Part #
C2448844
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
-65℃~+150℃ 100uA 12.9V 232.6A 3kW@10/1000us 7.5V 9.21V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS