MXSMLJ150CAE3/TR
MFR.Part #
MXSMLJ150CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2449491
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
-65℃~+150℃ 12.4A 150V 167V 243V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS