MXSMLJ12CAE3/TR
MFR.Part #
MXSMLJ12CAE3/TR
JLCPCB Part #
C3707563
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 12V 13.3V 150.6A 19.9V 3kW 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS