MPLAD6.5KP43CAE3
MFR.Part #
MPLAD6.5KP43CAE3
JLCPCB Part #
C2625907
Description
-55℃~+150℃ 43V 47.8V 6.5kW 69.4V 93A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS