MXSMLG130AE3
MFR.Part #
MXSMLG130AE3
JLCPCB Part #
C2628104
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
-65℃~+150℃ 130V 14.4A 144V 209V 2uA 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS