MXSMCJ150CAE3
MFR.Part #
MXSMCJ150CAE3
JLCPCB Part #
C2628338
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 150V 167V 243V 6.2A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS