SMCJ70A-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ70A-HRAT7
JLCPCB Part #
C3714126
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 113V 13.3A 1uA 70V 77.8V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS