MXSMCGLCE51AE3
MFR.Part #
MXSMCGLCE51AE3
JLCPCB Part #
C2630291
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 18.2A 51V 56.7V 82.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS