MXSMCGLCE48AE3
MFR.Part #
MXSMCGLCE48AE3
JLCPCB Part #
C2630301
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 19.4A 48V 53.3V 77.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS