MXSMLJ160CAE3
MFR.Part #
MXSMLJ160CAE3
JLCPCB Part #
C2628685
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 11.6A 160V 178V 259V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS