MXSMCJLCE51AE3
MFR.Part #
MXSMCJLCE51AE3
JLCPCB Part #
C2629900
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 18.2A 51V 56.7V 5uA 82.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS