MSMLG120AE3/TR
MFR.Part #
MSMLG120AE3/TR
JLCPCB Part #
C3699293
Package
SMLG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 120V 133V 15.6A 193V 2uA 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMLG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS