MXLSMCG17AE3
MFR.Part #
MXLSMCG17AE3
JLCPCB Part #
C2628339
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 17V 18.9V 1uA 27.6V 53.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS