MXSMCGLCE12AE3
MFR.Part #
MXSMCGLCE12AE3
JLCPCB Part #
C2629894
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 12V 13.3V 19.9V 5uA 75A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS