MXSMBJ170AE3
MFR.Part #
MXSMBJ170AE3
JLCPCB Part #
C2630222
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 170V 189V 2.2A 275V 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS