MSMBJSAC8.5/TR
MFR.Part #
MSMBJSAC8.5/TR
JLCPCB Part #
C2449010
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 14V 30pF 34A 500W 50uA 8.5V 8.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS