MXLSMLJ51CAE3
MFR.Part #
MXLSMLJ51CAE3
JLCPCB Part #
C2627505
Description
2uA 36.4A 3kW 51V 56.7V 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS