MXSMBJ110CAE3
MFR.Part #
MXSMBJ110CAE3
JLCPCB Part #
C2630680
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 110V 122V 177V 3.4A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS