MRT100KP350A/TR
MFR.Part #
MRT100KP350A/TR
JLCPCB Part #
C6676350
Description
100kW 10uA 145A 350V 389V 690V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS