PIC18F46Q71-E/PT
MFR.Part #
PIC18F46Q71-E/PT
JLCPCB Part #
C7026544
Package
TQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 12bit 256Byte 37 4KB 64KB 64MHz 8 Bit 8bit、10bit Built-in+External FLASH PIC TQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS