MXSMBG110CAE3
MFR.Part #
MXSMBG110CAE3
JLCPCB Part #
C2629404
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
110V 122V 177V 3.4A 600W TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS