SMBG64AHE3/5B
MFR.Part #
SMBG64AHE3/5B
JLCPCB Part #
C1981783
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 5.8A@10/1000us 600W@10/1000us 64V 78.6V TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS