MXSMBG120CAE3
MFR.Part #
MXSMBG120CAE3
JLCPCB Part #
C2629354
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 120V 133V 193V 3.1A 600W Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS