MXSMBG100CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXSMBG100CA
JLCPCB Part #
C2629389
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 100V 111V 162V 3.7A 600W Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS