MXSMBG170CA
MFR.Part #
MXSMBG170CA
JLCPCB Part #
C2629317
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 170V 189V 2.2A 275V 600W Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS